Pooja Ingale Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1435
Ostatnia Forma
L
L
L
W
L
7
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
1/10 | |
06:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
5.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Pooja Ingale – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Pooja Ingale Nasz algorytm AI przeanalizował 7 meczów z udziałem Pooja Ingale, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (22) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% | 56.1% | 56.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.1% | 60.9% | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.2% | 35.6% | 35.6% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 1.7 | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 3.7 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 28.6% | 35.3% | 35.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 61.1% | 39.5% | 39.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.7% | 43.5% | 43.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 323.6% | 156.9% | 184% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84.7% | 71.2% | 71.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (18) | Mączka (4) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 56.1% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 35.6% | - |
| Asy / Mecz | 1.9 | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 | 2 |
| Obronione Break Pointy | 35.3% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.5% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.5% | 40.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (22)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.6% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 35.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 184% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.6% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 35.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 156.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.2% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 28.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 61.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 323.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84.7% |
Statystyki by Surface
Twarda (18)
Mączka (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.6% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 35.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.7% |