Sayaka Ishii Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#657
Wiek20
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
L
W
L
9
Przeanalizowane Mecze
33.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
4.9/10 | |
03:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
03:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.7/10 | |
04:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 636 |
O18.5 |
8.4/10 | |
00:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3/10 | |
23:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 366 |
2 |
5.1/10 |
O Sayaka Ishii – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Sayaka Ishii to 20-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 657. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Sayaka Ishii, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 33.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (23) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 67.5% | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 59.8% | 60.8% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 45.2% | 46.7% |
| Asy / Mecz | 2.1 | 2.2 | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 | 4.2 | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | - | 48.4% | 52.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 34.6% | 32.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.3% | 43.8% | 43.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 121.7% | 103.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 95.5% | 66.7% | 62.8% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (12) | Mączka (1) | Trawa (9) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 60% | 67.5% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 44.4% | 61.9% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 38.9% | 47.3% |
| Asy / Mecz | 2.4 | 1 | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 | 1 | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | - | 50% | 52.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 12.5% | 33.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.4% | 30.2% | 44.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (23)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.7% |
| Asy / Mecz | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 52.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 103.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 62.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.2% |
| Asy / Mecz | 2.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 48.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 121.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 95.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (12)
Mączka (1)
Trawa (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60% |
| 1. Serwis Wygrany | 44.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.9% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 30.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.3% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 52.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% |