Simeon Stankovic Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1106
Wiek19
Ostatnia Forma
L
W
W
W
4
Przeanalizowane Mecze
0%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
O20.5 |
7.3/10 | |
05:13 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 723 |
1 |
4.1/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 626 |
O16.5 |
5.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Simeon Stankovic – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Simeon Stankovic to 19-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 4 meczów z udziałem Simeon Stankovic, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 0%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (31) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.4% | 55.6% | 55.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 75.9% | 74.2% | 74.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 56.1% | 57.9% | 57.9% |
| Asy / Mecz | 2.7 | 2.6 | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 | 4.2 | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 75% | 78.4% | 78.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.4% | 46% | 46% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.2% | 47.7% | 47.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 128% | 134% | 214.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 72.9% | 70% | 70% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (31) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% |
| Asy / Mecz | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 78.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (31)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% |
| Asy / Mecz | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 78.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 214.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 70% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% |
| Asy / Mecz | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 78.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 134% |
| Łączne Wygrane Punkty | 70% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 75.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 56.1% |
| Asy / Mecz | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 75% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 128% |
| Łączne Wygrane Punkty | 72.9% |
Statystyki by Surface
Mączka (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% |
| Asy / Mecz | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 78.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.7% |