Toby Samuel Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 636 |
2 |
1.2/10 | |
11:10 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
2.4/10 | |
14:55 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.4/10 | |
13:55 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
3.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1/10 | |
13:20 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O18.5 |
9.5/10 | |
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8.6/10 | |
10:15 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
10:55 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
5.1/10 | |
14:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
6.5/10 | |
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.2/10 | |
12:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.5/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5/10 | |
10:45 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.9/10 | |
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4/10 | |
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
10/10 |
O Toby Samuel – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Toby Samuel to 23-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 163. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 38 meczów z udziałem Toby Samuel, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 81.6%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (74) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% | 63.9% | 65.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.3% | 66.9% | 67.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 56.3% | 56.5% | 55.4% |
| Asy / Mecz | 2.1 | 2.1 | 3.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 | 2.3 | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% | 61.3% | 66.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.8% | 28.1% | 30.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.2% | 42.9% | 43.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.3% | 63.1% | 70.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.4% | 53% | 53.6% |
| Statystyka | Twarda (62) | Mączka (12) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.7% | 66.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.1% | 65% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.7% | 54.5% |
| Asy / Mecz | 3.4 | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.6 | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 69.4% | 53.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.6% | 15.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.9% | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.4% |
| Asy / Mecz | 3.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 66.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 70.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 56.5% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.3 |
| Obronione Break Pointy | 61.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 28.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 63.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 56.3% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.7% |
| Asy / Mecz | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.6 |
| Obronione Break Pointy | 69.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.5% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 53.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.2% |