Vera Zvonareva Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
O17.5 |
7.6/10 | |
12:20 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
5.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:39 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.3/10 | |
10:37 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.3/10 | |
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U23.5 |
6.3/10 | |
14:40 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
O8.5 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
7.6/10 | |
06:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 736 |
2 |
2.8/10 | |
08:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.9/10 |
O Vera Zvonareva – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Vera Zvonareva to 41-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 321. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 14 meczów z udziałem Vera Zvonareva, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 64.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (20) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 70.2% | 67.9% | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.7% | 64.7% | 64.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.5% | 45.6% | 45.6% |
| Asy / Mecz | 2.3 | 2.3 | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 | 3.5 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 64.6% | 57% | 57% |
| Skonwertowane Break Pointy | 28.1% | 45.1% | 45.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.6% | 46.5% | 46.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 98.4% | 76.6% | 76.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63% | 59.2% | 59.2% |
| Statystyka | Twarda (18) | Mączka (2) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.7% | 80.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.6% | 55% |
| 2. Serwis Wygrany | 47% | 30.8% |
| Asy / Mecz | 2.4 | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 56.3% | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.8% | 47.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.8% | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.6% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 57% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 76.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.6% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 57% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 76.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 70.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.5% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 64.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 28.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 98.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 47% |
| Asy / Mecz | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 56.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 80.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 55% |
| 2. Serwis Wygrany | 30.8% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 47.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% |