Vivien Sandberg Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1325
Ostatnia Forma
L
L
L
2
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Vivien Sandberg – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Vivien Sandberg Nasz algorytm AI przeanalizował 2 meczów z udziałem Vivien Sandberg, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (22) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 61.7% | 60.7% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 62% | 60.3% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 44.8% | 47.9% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0.7 | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 | 4.6 | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | - | 60% | 62.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 44.8% | 48.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.9% | 48% | 48.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 169.7% | 110.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 105.3% | 73.4% | 65.6% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (7) | Mączka (12) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 60.7% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 60.3% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 47.9% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7.7 | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | - | 62.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 48.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | - | 49% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (22)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.9% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 62.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 48.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 110.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 65.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 62% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.8% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48% |
| Utrzymanie Serwisu % | 169.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 105.3% |
Statystyki by Surface
Twarda (7)
Mączka (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.9% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 62.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 48.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49% |