Yun Seong Chung Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
8.8/10 | |
21:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
657 275 |
O20.5 |
9.6/10 | |
21:00 Krecz |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.7/10 | |
21:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
1.9/10 | |
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5/10 | |
03:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
3.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 267 |
O20.5 |
7.7/10 | |
01:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
4.6/10 | |
01:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
1.7/10 |
O Yun Seong Chung – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Yun Seong Chung to 27-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 961. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 11 meczów z udziałem Yun Seong Chung, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 81.8%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (23) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 67.2% | 66.3% | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.5% | 68% | 68% |
| 2. Serwis Wygrany | 59% | 55.1% | 55.1% |
| Asy / Mecz | 4.2 | 4 | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 2.2 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% | 53.8% | 53.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.4% | 21.3% | 21.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.9% | 38.7% | 38.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 279.8% | 206.1% | 231.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 72.1% | 64.4% | 64.4% |
| Statystyka | Twarda (23) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 68% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.1% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 53.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 68% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.1% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 53.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 231.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 68% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.1% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.2 |
| Obronione Break Pointy | 53.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 206.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 59% |
| Asy / Mecz | 4.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 279.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 72.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 68% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.1% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 53.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |