Astro Pilipovic Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
0%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 626 |
O16.5 |
5.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Astro Pilipovic – Predicții și Statistici Tenis
Astro Pilipovic Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Astro Pilipovic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 0%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (27) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.5% | 66.1% | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.1% | 59.3% | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.6% | 40.8% | 40.8% |
| Ași / Meci | 0.9 | 1.1 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 1.7 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 46.1% | 50.6% | 50.3% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% | 24% | 25.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% | 38.9% | 39.3% |
| Serviciu Păstrat % | 51.5% | 54.6% | 62% |
| Total Puncte Câștigate | 44% | 46.8% | 47.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Zgură (27) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.8% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50.3% |
| Mingi de Break Convertite | 25.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (27)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.8% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50.3% |
| Mingi de Break Convertite | 25.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
| Serviciu Păstrat % | 62% |
| Total Puncte Câștigate | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.8% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50.6% |
| Mingi de Break Convertite | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 54.6% |
| Total Puncte Câștigate | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.6% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 46.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% |
| Serviciu Păstrat % | 51.5% |
| Total Puncte Câștigate | 44% |
Statistici by Surface
Zgură (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.8% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50.3% |
| Mingi de Break Convertite | 25.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |