Thomas Faurel Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
6.8/10 | |
15:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O18.5 |
1.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U22.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
1.6/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
476 653 |
1 |
2.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
U24.5 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
6.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.6/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
5.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 466 |
O8.5 |
7.9/10 | |
11:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O9.5 |
7.8/10 | |
12:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O8.5 |
10/10 |
Despre Thomas Faurel – Predicții și Statistici Tenis
Thomas Faurel este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 375 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 30 meciuri ale lui Thomas Faurel, obținând o precizie a predicțiilor de peste 53.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (68) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% | 65.6% | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% | 63.2% | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | 53.1% | 49.6% |
| Ași / Meci | 2.2 | 2 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 | 1.6 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.5% | 57.5% | 57.9% |
| Mingi de Break Convertite | 27.4% | 25.9% | 24.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% | 39.4% | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 65.1% | 69.8% | 74.9% |
| Total Puncte Câștigate | 52.3% | 52.2% | 50.5% |
| Statistică | Hard (16) | Zgură (52) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.8% | 60.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% | 49.2% |
| Ași / Meci | 2.1 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 67.9% | 55.2% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% | 25.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 74.9% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.1% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 69.8% |
| Total Puncte Câștigate | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 46.5% |
| Mingi de Break Convertite | 27.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |
| Serviciu Păstrat % | 65.1% |
| Total Puncte Câștigate | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 67.9% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.2% |
| Mingi de Break Convertite | 25.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |