Dominik Kellovsky Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.1/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 726 |
O21.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 364 |
O20.5 |
6.4/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O17.5 |
9.7/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.2/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
3.2/10 | |
11:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
8/10 | |
10:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Despre Dominik Kellovsky – Predicții și Statistici Tenis
Dominik Kellovsky este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 685 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Dominik Kellovsky, obținând o precizie a predicțiilor de peste 53.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (42) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.7% | 58.6% | 58.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% | 71.9% | 68.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.1% | 46.4% | 46.6% |
| Ași / Meci | 4.1 | 4.2 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 3.6 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 69% | 70% | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% | 27.4% | 23.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% | 40.4% | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 66.7% | 64.8% | 99.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% | 52.5% | 49.3% |
| Statistică | Hard (14) | Zgură (27) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.3% | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.1% | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.1% | 45.6% |
| Ași / Meci | 4.6 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 70.7% | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 23.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 99.9% |
| Total Puncte Câștigate | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 70% |
| Mingi de Break Convertite | 27.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.4% |
| Serviciu Păstrat % | 64.8% |
| Total Puncte Câștigate | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.1% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 69% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 66.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.1% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 70.7% |
| Mingi de Break Convertite | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.6% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |