Laura Samson Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.2/10 | |
11:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8.1/10 | |
09:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
616 364 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
O20.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
7.2/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
6.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.7/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 | |
16:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
O17.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
O17.5 |
7.9/10 | |
19:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
O17.5 |
6.3/10 | |
14:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U25.5 |
8.5/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
5/10 |
Despre Laura Samson – Predicții și Statistici Tenis
Laura Samson este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 17 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 171 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 22 meciuri ale lui Laura Samson, obținând o precizie a predicțiilor de peste 59.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (51) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% | 69.4% | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% | 56.6% | 56.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% | 45.9% | 45.1% |
| Ași / Meci | 3.7 | 2.5 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 | 5.8 | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% | 50.4% | 48.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% | 41.2% | 40.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% | 44.4% | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 98% | 66.4% | 103.8% |
| Total Puncte Câștigate | 63.6% | 54.2% | 53.7% |
| Statistică | Hard (7) | Zgură (40) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.5% | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 25% | 47.1% |
| Ași / Meci | 4.3 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.1 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% | 49.1% |
| Mingi de Break Convertite | 31.3% | 41.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.1% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 48.9% |
| Mingi de Break Convertite | 40.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 103.8% |
| Total Puncte Câștigate | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50.4% |
| Mingi de Break Convertite | 41.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 66.4% |
| Total Puncte Câștigate | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 98% |
| Total Puncte Câștigate | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 25% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.1 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | 31.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.1% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 49.1% |
| Mingi de Break Convertite | 41.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.1% |