Jan Jermar Predicții, Statistici și Formă
Vârstă25
Înălțime6'3"
Greutate183 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
L
L
L
5
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 626 |
2 |
7.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Jan Jermar – Predicții și Statistici Tenis
Jan Jermar este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Jan Jermar, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (10) | Ultimele 52 Săptămâni (10) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% | 59.5% | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% | 43.4% | 43.4% |
| Ași / Meci | 3.6 | 3.6 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 3.5 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% | 56.1% | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12.6% | 12.6% | 12.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.2% | 33.2% | 33.2% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% | 56.5% | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 45.9% | 45.9% | 45.9% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (2) | Zgură (8) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.4% | 67% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39% | 44.5% |
| Ași / Meci | 3.5 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% | 57.4% |
| Mingi de Break Convertite | 17.4% | 11.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% | 31.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (10)
Ultimele 20 (10)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.2% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.2% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.2% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 45.9% |
Statistici by Surface
Hard (2)
Zgură (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 17.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.5% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.4% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.4% |