Siddhant Banthia Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1138
Vârstă25
Înălțime5'11"
Greutate154 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
2
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Siddhant Banthia – Predicții și Statistici Tenis
Siddhant Banthia este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1138 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Siddhant Banthia, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (9) | Ultimele 20 (9) | Ultimele 52 Săptămâni (9) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.2% | 58.2% | 58.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.4% | 71.4% | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% | 36.8% | 36.8% |
| Ași / Meci | 4.1 | 4.1 | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 | 4.7 | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% | 58.8% | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 12.9% | 12.9% | 12.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% | 36.8% | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 65% | 65% | 65% |
| Total Puncte Câștigate | 47% | 47% | 47% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (7) | Zgură (2) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58% | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.3% | 70.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.2% | 31.9% |
| Ași / Meci | 3 | 8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 65% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 17.5% | 4.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% | 32.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (9)
Ultimele 20 (9)
Ultimele 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 12.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 65% |
| Total Puncte Câștigate | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 12.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 65% |
| Total Puncte Câștigate | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 12.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 65% |
| Total Puncte Câștigate | 47% |
Statistici by Surface
Hard (7)
Zgură (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.2% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 17.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 31.9% |
| Ași / Meci | 8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 4.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.9% |