Learner Tien Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8/10 | |
11:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 646 |
O19.5 |
7.6/10 | |
15:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U30.5 |
7.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
8.7/10 | |
22:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
6.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
21:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
00 66 |
U29.5 |
9.6/10 | |
20:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U30.5 |
9.4/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U28.5 |
10/10 | |
23:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
467 635 |
O19.5 |
10/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U29.5 |
9.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Ukončeno |
| 3
1
|
|
|
2 |
521 766 |
U47.5 |
10/10 | |
07:25 Ukončeno |
| 0
3
|
|
|
1 |
666 022 |
U45.5 |
10/10 | |
00:00 Ukončeno |
| 3
0
|
|
|
1 |
57726 75561 |
1 |
8.2/10 | |
05:10 Ukončeno |
| 3
1
|
|
|
1 |
667 025 |
U44.5 |
10/10 | |
02:50 Ukončeno |
| 3
2
|
|
|
1 |
64647 46465 |
O31.5 |
9.5/10 |
O hráči Learner Tien – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Learner Tien je 19letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 21. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 26 zápasů hráče Learner Tien a dosáhl přesnosti předpovědí přes 76.9%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (63) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 63.2% | 63% | 61.8% |
| Výhra 1. Podání | 66.8% | 70.8% | 70.3% |
| Výhra 2. Podání | 53.8% | 51.6% | 52.5% |
| Esa / Zápas | 5.3 | 8.2 | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 | 4.5 | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 63% | 62.5% | 63.1% |
| Využité Brejkboly | 14.5% | 19.3% | 19.8% |
| Body z Returnu | 35.2% | 36.9% | 37.1% |
| Udržení Podání % | 62% | 63.7% | 63.5% |
| Celkem Bodů | 48.7% | 50% | 50.4% |
| Stat. | Tvrdý (48) | Antuka (8) | Tráva (7) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 61.9% | 63.6% | 59.1% |
| Výhra 1. Podání | 71.6% | 63.3% | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 52.3% | 55.7% | 50.5% |
| Esa / Zápas | 5.9 | 2.8 | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 2.9 | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.7% | 59.2% | 69.4% |
| Využité Brejkboly | 21.7% | 14.4% | 11.5% |
| Body z Returnu | 37.9% | 37.2% | 30.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.8% |
| Výhra 1. Podání | 70.3% |
| Výhra 2. Podání | 52.5% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.1% |
| Využité Brejkboly | 19.8% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Udržení Podání % | 63.5% |
| Celkem Bodů | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63% |
| Výhra 1. Podání | 70.8% |
| Výhra 2. Podání | 51.6% |
| Esa / Zápas | 8.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.5% |
| Využité Brejkboly | 19.3% |
| Body z Returnu | 36.9% |
| Udržení Podání % | 63.7% |
| Celkem Bodů | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.2% |
| Výhra 1. Podání | 66.8% |
| Výhra 2. Podání | 53.8% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 63% |
| Využité Brejkboly | 14.5% |
| Body z Returnu | 35.2% |
| Udržení Podání % | 62% |
| Celkem Bodů | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.9% |
| Výhra 1. Podání | 71.6% |
| Výhra 2. Podání | 52.3% |
| Esa / Zápas | 5.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.7% |
| Využité Brejkboly | 21.7% |
| Body z Returnu | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.6% |
| Výhra 1. Podání | 63.3% |
| Výhra 2. Podání | 55.7% |
| Esa / Zápas | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.2% |
| Využité Brejkboly | 14.4% |
| Body z Returnu | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.1% |
| Výhra 1. Podání | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 50.5% |
| Esa / Zápas | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.4% |
| Využité Brejkboly | 11.5% |
| Body z Returnu | 30.5% |