Antonia Ružić Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Aankomend |
| - |
|
|
? |
? |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 | |
13:15 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 636 |
O18.5 |
8.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 366 |
O18.5 |
7.1/10 | |
19:20 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
8.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
8.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
8.8/10 | |
23:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O18.5 |
6.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
07:25 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 561 |
O18.5 |
5.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
8.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 642 |
O17.5 |
9.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
10/10 | |
08:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
7.5/10 | |
07:05 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
5.5/10 | |
09:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
9.4/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O18.5 |
9.5/10 |
Over Antonia Ružić – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Antonia Ružić is een 22-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 25 wedstrijden van Antonia Ružić geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 80% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (66) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 72.9% | 72.2% | 68.3% |
| 1e Service Gewonnen | 53.1% | 56.5% | 59.6% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% | 44% | 45.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 | 1.5 | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 | 3.4 | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 51.2% | 56.8% | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 29.7% | 32.7% | 37.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.7% | 40.8% | 43.9% |
| Service Behouden % | 51.2% | 53% | 55.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 45.6% | 47.2% | 49.6% |
| Statistiek | Hardcourt (47) | Gravel (12) | Gras (7) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 68.1% | 69.8% | 66.9% |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% | 56.9% | 58.2% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% | 41.6% | 49.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 | 1.8 | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 | 2.8 | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 57.3% | 50.9% | 49.1% |
| Breakpunten Benut | 37.8% | 36% | 34.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% | 44.3% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.3% |
| 1e Service Gewonnen | 59.6% |
| 2e Service Gewonnen | 45.7% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 37.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Service Behouden % | 55.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.2% |
| 1e Service Gewonnen | 56.5% |
| 2e Service Gewonnen | 44% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 56.8% |
| Breakpunten Benut | 32.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.8% |
| Service Behouden % | 53% |
| Totale Punten Gewonnen | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.9% |
| 1e Service Gewonnen | 53.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 51.2% |
| Breakpunten Benut | 29.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.7% |
| Service Behouden % | 51.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.1% |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Breakpunten Gered | 57.3% |
| Breakpunten Benut | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.8% |
| 1e Service Gewonnen | 56.9% |
| 2e Service Gewonnen | 41.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Breakpunten Gered | 50.9% |
| Breakpunten Benut | 36% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.9% |
| 1e Service Gewonnen | 58.2% |
| 2e Service Gewonnen | 49.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 49.1% |
| Breakpunten Benut | 34.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% |