Madison Keys Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:20 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.9/10 | |
08:40 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
10:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 461 |
O17.5 |
5.8/10 | |
12:25 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.8/10 | |
20:25 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
8.1/10 | |
21:20 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U27.5 |
8.3/10 | |
02:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O15.5 |
9.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 731 |
O18.5 |
9.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O18.5 |
9/10 | |
01:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
372 656 |
O18.5 |
9.9/10 |
Over Madison Keys – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Madison Keys is een 30-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 19e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 14 wedstrijden van Madison Keys geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 85.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (45) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 78.8% | 73.5% | 70.2% |
| 1e Service Gewonnen | 64.7% | 65.5% | 66.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.5% | 45.2% | 44.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 | 3.7 | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 | 3.2 | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 59.7% | 61.2% | 58.5% |
| Breakpunten Benut | 44.1% | 42.3% | 35.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% | 43.9% | 42.9% |
| Service Behouden % | 61.1% | 60.1% | 59.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.3% | 51.8% | 51.1% |
| Statistiek | Hardcourt (23) | Gravel (15) | Gras (7) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 67.9% | 73.6% | 71% |
| 1e Service Gewonnen | 65.6% | 66.4% | 68.8% |
| 2e Service Gewonnen | 42.5% | 48.9% | 41.7% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 | 3.6 | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.3 | 1.9 | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 57.2% | 60.6% | 58.7% |
| Breakpunten Benut | 33.6% | 42.3% | 27.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.3% | 45.1% | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.2% |
| 1e Service Gewonnen | 66.4% |
| 2e Service Gewonnen | 44.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 58.5% |
| Breakpunten Benut | 35.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% |
| Service Behouden % | 59.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.5% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 45.2% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 61.2% |
| Breakpunten Benut | 42.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Service Behouden % | 60.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 78.8% |
| 1e Service Gewonnen | 64.7% |
| 2e Service Gewonnen | 47.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 59.7% |
| Breakpunten Benut | 44.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% |
| Service Behouden % | 61.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.9% |
| 1e Service Gewonnen | 65.6% |
| 2e Service Gewonnen | 42.5% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.3 |
| Breakpunten Gered | 57.2% |
| Breakpunten Benut | 33.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.6% |
| 1e Service Gewonnen | 66.4% |
| 2e Service Gewonnen | 48.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 60.6% |
| Breakpunten Benut | 42.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71% |
| 1e Service Gewonnen | 68.8% |
| 2e Service Gewonnen | 41.7% |
| Aces / Wedstrijd | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 58.7% |
| Breakpunten Benut | 27.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.4% |