Breno Braga Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
W
L
W
L
L
6
Geanalyseerde Wedstrijden
66.7%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
3/10 | |
18:08 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
1 |
4.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Breno Braga – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Breno Braga Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Breno Braga geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (15) | Laatste 52 Weken (15) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 68.1% | 67.3% | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 55.4% | 52.7% | 52.7% |
| 2e Service Gewonnen | 42.2% | 39% | 39% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 53.3% | 52.1% | 52.1% |
| Breakpunten Benut | 27.8% | 25.5% | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.6% | 39.5% | 39.5% |
| Service Behouden % | 150.8% | 129.4% | 129.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.1% | 64.6% | 64.6% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Gravel (15) |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 52.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 52.1% |
| Breakpunten Benut | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (15)
Laatste 20 (15)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 52.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 52.1% |
| Breakpunten Benut | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% |
| Service Behouden % | 129.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 52.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 52.1% |
| Breakpunten Benut | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% |
| Service Behouden % | 129.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.1% |
| 1e Service Gewonnen | 55.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.2% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 53.3% |
| Breakpunten Benut | 27.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.6% |
| Service Behouden % | 150.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.1% |
Statistieken by Surface
Gravel (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 52.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 52.1% |
| Breakpunten Benut | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% |