Mustapha El Natour Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Mustapha El Natour – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Mustapha El Natour Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Mustapha El Natour geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (6) | Laatste 20 (6) | Laatste 52 Weken (6) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 55.4% | 55.4% | 55.4% |
| 1e Service Gewonnen | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% | 35.6% | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 | 0.7 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.8 | 5.8 | 5.8 |
| Breakpunten Gered | 41.2% | 41.2% | 41.2% |
| Breakpunten Benut | 14.3% | 14.3% | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| Service Behouden % | 154.5% | 154.5% | 154.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.9% | 66.9% | 66.9% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (3) | Gravel (3) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 55.4% |
| 1e Service Gewonnen | - | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | - | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 | 7.3 |
| Breakpunten Gered | - | 41.2% |
| Breakpunten Benut | - | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.4% | 36.7% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (6)
Laatste 20 (6)
Laatste 10 (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.4% |
| 1e Service Gewonnen | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.8 |
| Breakpunten Gered | 41.2% |
| Breakpunten Benut | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.5% |
| Service Behouden % | 154.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.4% |
| 1e Service Gewonnen | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.8 |
| Breakpunten Gered | 41.2% |
| Breakpunten Benut | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.5% |
| Service Behouden % | 154.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.4% |
| 1e Service Gewonnen | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.8 |
| Breakpunten Gered | 41.2% |
| Breakpunten Benut | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.5% |
| Service Behouden % | 154.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.9% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (3)
Gravel (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Returnpunten Gewonnen | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.4% |
| 1e Service Gewonnen | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.3 |
| Breakpunten Gered | 41.2% |
| Breakpunten Benut | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.7% |