Vivien Sandberg Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1325
Recente Vorm
L
L
L
2
Geanalyseerde Wedstrijden
50%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Vivien Sandberg – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Vivien Sandberg Ons AI-algoritme heeft 2 wedstrijden van Vivien Sandberg geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (22) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 61.7% | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 62% | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | - | 44.8% | 47.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 | 0.7 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 | 4.6 | 4.6 |
| Breakpunten Gered | - | 60% | 62.3% |
| Breakpunten Benut | - | 44.8% | 48.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.9% | 48% | 48.2% |
| Service Behouden % | - | 169.7% | 110.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 105.3% | 73.4% | 65.6% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (7) | Gravel (12) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | - | 47.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.7 | 2.8 |
| Breakpunten Gered | - | 62.3% |
| Breakpunten Benut | - | 48.1% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 49% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (22)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 47.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.6 |
| Breakpunten Gered | 62.3% |
| Breakpunten Benut | 48.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% |
| Service Behouden % | 110.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 65.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62% |
| 2e Service Gewonnen | 44.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.6 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 44.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48% |
| Service Behouden % | 169.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 |
| Returnpunten Gewonnen | 47.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 105.3% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (7)
Gravel (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 47.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Breakpunten Gered | 62.3% |
| Breakpunten Benut | 48.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 49% |