Acasă Meciurile zilei Toate Meciurile Generator bilete
Turnee
Progres Cum funcționează
AB Aliona Bolsova
ES WTA · Clasament #345

Aliona Bolsova

28ani 1.72 m Dreptace #88Cel Mai Bun Clasament
69.2%Acuratețe
13
Meciuri Analizate
Forma Recentă
LWLLW
Recente și viitoare Apasă pe un meci pentru analiza completă
WTA La Bisbal D Emporda Spain Red clay WTA La Bisbal D Emporda Spain (Red clay) 2 meciuri
WTA Charleston USA Qualifying Clay WTA Charleston USA Qualifying (Clay) 1 meci
ITF Women W35 Sabadell Clay ITF Women W35 Sabadell (Clay) 2 meciuri
ITF Women W75 Trnava Hardcourt indoor ITF Women W75 Trnava (Hardcourt indoor) 1 meci
WTA Les Sables d Olonne France Hardcourt outdoor WTA Les Sables d Olonne France (Hardcourt outdoor) 1 meci
WTA Oeiras 1 Portugal Hardcourt indoor WTA Oeiras 1 Portugal (Hardcourt indoor) 1 meci
WTA Cluj Napoca Romania Qualifying Hardcourt indoor WTA Cluj Napoca Romania Qualifying (Hardcourt indoor) 2 meciuri
WTA Australian Open Melbourne Australia Qualif Hardcourt outdoor WTA Australian Open Melbourne Australia Qualif (Hardcourt outdoor) 1 meci
WTA Limoges France Qualifying Hardcourt indoor WTA Limoges France Qualifying (Hardcourt indoor) 1 meci
WTA Angers France Hardcourt indoor WTA Angers France (Hardcourt indoor) 1 meci
Bilanț pe suprafață
Hard
2-6
Zgură
2-3
Total 4-9
AI-ul nostru pe aceste meciuri 9 corecte din 13

Din meciurile aflate în baza noastră de date

Despre Aliona Bolsova

Aliona Bolsova este o jucătoare profesionistă de tenis în vârstă de 28 ani, dreptace, clasată în prezent pe locul 345 în lume. Este sub cel mai bun loc din carieră, 88 mondial. În ultimele 52 de săptămâni, 81.5% dintre primele mingi au intrat, iar 56.4% dintre punctele respective au fost câștigate. La retur câștigă 45.8% dintre puncte și transformă 39.9% dintre mingile de break. Nicio suprafață nu a produs până acum un bilanț pozitiv — Hard 2-6, Zgură 2-3.

Forma recentă este mixtă — 2 victorii și 3 înfrângeri în ultimele 5 meciuri încheiate. Meciuri analizate cu Aliona Bolsova: 13, dintre care 9 indicate corect — o rată de reușită de 69.2%. Pronosticurile acoperă câștigătorul și scorul meciului, alături de statistici de serviciu, retur și mingi de break. Ponturile încheiate rămân vizibile, așa că bilanțul poate fi verificat oricând. Ultima apariție în datele noastre: WTA La Bisbal D Emporda Spain.

Întrebări frecvente

Cu ce mână joacă Aliona Bolsova?+

Aliona Bolsova este dreptace și are în prezent 28 ani.

Pe ce loc este Aliona Bolsova în clasament?+

Aliona Bolsova ocupă locul 345 în clasamentul WTA, cu cel mai bun loc din carieră 88.

Cât de precise sunt pronosticurile AI pentru Aliona Bolsova?+

Din meciurile cu Aliona Bolsova aflate în baza noastră de date, 13 au fost analizate și 9 indicate corect — o rată de reușită de 69.2%. Fiecare pont încheiat rămâne pe pagină, așa că cifra poate fi verificată.