Kristjan Tamm Predicții, Statistici și Formă
Clasament#928
Vârstă27
Înălțime6'1"
Greutate181 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O21.5 |
6.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Kristjan Tamm – Predicții și Statistici Tenis
Kristjan Tamm este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 928 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Kristjan Tamm, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (19) | Ultimele 52 Săptămâni (19) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.4% | 59% | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.2% | 70.7% | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% | 43% | 43% |
| Ași / Meci | 6 | 5.4 | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 2.8 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 76.5% | 73.9% | 73.9% |
| Mingi de Break Convertite | 16% | 14% | 14% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% | 38% | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 165.9% | 182.7% | 182.7% |
| Total Puncte Câștigate | 49.3% | 48.5% | 48.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (15) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.9% | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.9% | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.2% | 32.1% |
| Ași / Meci | 6.4 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% | 80% |
| Mingi de Break Convertite | 14.7% | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% | 37.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (19)
Ultimele 20 (19)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 73.9% |
| Mingi de Break Convertite | 14% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 182.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 73.9% |
| Mingi de Break Convertite | 14% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 182.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 76.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 165.9% |
| Total Puncte Câștigate | 49.3% |
Statistici by Surface
Hard (15)
Zgură (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.2% |
| Ași / Meci | 6.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% |
| Mingi de Break Convertite | 14.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 32.1% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 80% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |