Nitin Kumar Sinha Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.2/10 | |
06:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
3.3/10 | |
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
8/10 | |
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
6.2/10 |
Despre Nitin Kumar Sinha – Predicții și Statistici Tenis
Nitin Kumar Sinha este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 934 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Nitin Kumar Sinha, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (27) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% | 63.2% | 62.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% | 61.8% | 60.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% | 51% | 50.3% |
| Ași / Meci | 2.1 | 2.4 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.5 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.8% | 56.6% | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.2% | 27% | 25.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% | 40.3% | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 55.2% | 61.4% | 74.5% |
| Total Puncte Câștigate | 46.2% | 49.1% | 47.6% |
| Statistică | Hard (22) | Zgură (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% | 52.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | 45.5% |
| Ași / Meci | 2.6 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 56.6% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% | 11.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% | 25.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 25.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 74.5% |
| Total Puncte Câștigate | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.6% |
| Mingi de Break Convertite | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |
| Serviciu Păstrat % | 61.4% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.8% |
| Mingi de Break Convertite | 23.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% |
| Serviciu Păstrat % | 55.2% |
| Total Puncte Câștigate | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 56.6% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 11.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 25.5% |