Alex Finkelstein Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
W
L
0
Meciuri Analizate
0%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Abandon |
| 0
1
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 11 |
|
||
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Despre Alex Finkelstein – Predicții și Statistici Tenis
Alex Finkelstein Algoritmul nostru AI a analizat 0 meciuri ale lui Alex Finkelstein, obținând o precizie a predicțiilor de peste 0%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (8) | Ultimele 20 (8) | Ultimele 52 Săptămâni (8) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% | 60% | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.6% | 72.6% | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% | 44.6% | 44.6% |
| Ași / Meci | 2.8 | 2.8 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 | 6.3 | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% | 60% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% | 12.5% | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% | 40.7% | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 152.1% | 152.1% | 152.1% |
| Total Puncte Câștigate | 60.2% | 60.2% | 60.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (5) | Zgură (2) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% | - | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% | - | 78.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.5% | - | 50% |
| Ași / Meci | 2.2 | 2 | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 | 7.5 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% | - | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% | - | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% | 56.3% | 35.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (8)
Ultimele 20 (8)
Ultimele 10 (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 152.1% |
| Total Puncte Câștigate | 60.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 152.1% |
| Total Puncte Câștigate | 60.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 152.1% |
| Total Puncte Câștigate | 60.2% |
Statistici by Surface
Hard (5)
Zgură (2)
Iarbă (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.5% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 56.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.4% |