Arthur Fils Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.2/10 | |
20:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
U29.5 |
5.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
4.2/10 | |
15:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
8.8/10 | |
14:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
O18.5 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
5.9/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
7.6/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
5.6/10 | |
18:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
6.2/10 | |
18:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
O17.5 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 466 |
O19.5 |
8.6/10 | |
00:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.8/10 | |
17:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U31.5 |
7.1/10 | |
00:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
657 275 |
O20.5 |
6.9/10 | |
23:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 563 |
O18.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U29.5 |
7.5/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
8.6/10 | |
23:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
473 656 |
O18.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 | |
18:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U30.5 |
9.6/10 |
Despre Arthur Fils – Predicții și Statistici Tenis
Arthur Fils este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 17 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Arthur Fils, obținând o precizie a predicțiilor de peste 74.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (31) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.7% | 64% | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.3% | 74.5% | 73.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.7% | 58.7% | 57.2% |
| Ași / Meci | 2.4 | 3.8 | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 1.9 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 71.9% | 70.3% | 65.4% |
| Mingi de Break Convertite | 19.6% | 17.7% | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% | 34.1% | 35.1% |
| Serviciu Păstrat % | 68.8% | 68.8% | 67.5% |
| Total Puncte Câștigate | 52.4% | 51.5% | 51.3% |
| Statistică | Hard (19) | Zgură (12) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.7% | 73.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.8% | 55.1% |
| Ași / Meci | 5.5 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% | 68.4% |
| Mingi de Break Convertite | 16.3% | 19.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.3% | 37.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 57.2% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 65.4% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.1% |
| Serviciu Păstrat % | 67.5% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.7% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 70.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.1% |
| Serviciu Păstrat % | 68.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.7% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 71.9% |
| Mingi de Break Convertite | 19.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Serviciu Păstrat % | 68.8% |
| Total Puncte Câștigate | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.8% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% |
| Mingi de Break Convertite | 16.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.1% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 68.4% |
| Mingi de Break Convertite | 19.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |