Valeriya Strakhova Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U20.5 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
064 626 |
2 |
7.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
610 366 |
2 |
7.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O20.5 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.4/10 | |
18:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 163 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
7.7/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U21.5 |
7.1/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
6.4/10 | |
19:14 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
1 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U26.5 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
Despre Valeriya Strakhova – Predicții și Statistici Tenis
Valeriya Strakhova este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Valeriya Strakhova, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (32) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 75% | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 56.7% | 50.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 50.6% | 37.6% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.9 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.7 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 56.8% | 43.2% |
| Mingi de Break Convertite | - | 29.8% | 27.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% | 47% | 44.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 213.8% | 125% |
| Total Puncte Câștigate | 103.3% | 82% | 68.6% |
| Statistică | Hard (14) | Zgură (18) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70% | 73.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% | 50.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% | 33.9% |
| Ași / Meci | 1 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 43.6% | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 25% | 28.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.6% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 43.2% |
| Mingi de Break Convertite | 27.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Serviciu Păstrat % | 125% |
| Total Puncte Câștigate | 68.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 29.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |
| Serviciu Păstrat % | 213.8% |
| Total Puncte Câștigate | 82% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% |
| Total Puncte Câștigate | 103.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 43.6% |
| Mingi de Break Convertite | 25% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 28.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |