Arina Gabriela Vasilescu Predicții, Statistici și Formă
Clasament#746
Vârstă28
Forma Recentă
L
W
L
L
L
6
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.3/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.6/10 | |
06:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.3/10 |
Despre Arina Gabriela Vasilescu – Predicții și Statistici Tenis
Arina Gabriela Vasilescu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 6 meciuri ale lui Arina Gabriela Vasilescu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 72.9% | 69.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 56% | 59.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 47.1% | 47.8% |
| Ași / Meci | 2.1 | 1.6 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.2 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 54.3% | 56.4% |
| Mingi de Break Convertite | - | 43.3% | 50.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% | 46.3% | 49.1% |
| Serviciu Păstrat % | - | 95.4% | 78.5% |
| Total Puncte Câștigate | 103% | 64.2% | 59.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (21) | Zgură (26) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.6% | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56% | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% | 47.2% |
| Ași / Meci | 1.8 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 56.2% | 56.9% |
| Mingi de Break Convertite | 48.8% | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.1% | 50.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (50)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.4% |
| Mingi de Break Convertite | 50.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.1% |
| Serviciu Păstrat % | 78.5% |
| Total Puncte Câștigate | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.1% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 43.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 95.4% |
| Total Puncte Câștigate | 64.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |
| Total Puncte Câștigate | 103% |
Statistici by Surface
Hard (21)
Zgură (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.2% |
| Mingi de Break Convertite | 48.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 56.9% |
| Mingi de Break Convertite | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.4% |