Danica Fernando Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
L
L
3
Meciuri Analizate
66.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
2.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
3.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Danica Fernando – Predicții și Statistici Tenis
Danica Fernando Algoritmul nostru AI a analizat 3 meciuri ale lui Danica Fernando, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (24) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% | 65.7% | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49.2% | 58.4% | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30% | 39.6% | 41.1% |
| Ași / Meci | 0.9 | 0.7 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 4.1 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 30.8% | 47.6% | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 41.5% | 42.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% | 47% | 47.5% |
| Serviciu Păstrat % | 341.9% | 86.9% | 79.9% |
| Total Puncte Câștigate | 86.6% | 60% | 58.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (20) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.1% | - |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% | - |
| Mingi de Break Convertite | 42.1% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% | 41.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (24)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.1% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 42.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.5% |
| Serviciu Păstrat % | 79.9% |
| Total Puncte Câștigate | 58.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.6% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 47.6% |
| Mingi de Break Convertite | 41.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |
| Serviciu Păstrat % | 86.9% |
| Total Puncte Câștigate | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 30.8% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% |
| Serviciu Păstrat % | 341.9% |
| Total Puncte Câștigate | 86.6% |
Statistici by Surface
Hard (20)
Zgură (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.1% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 42.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% |