Eliska Tichackova Predicții, Statistici și Formă
Clasament#837
Forma Recentă
W
W
W
W
L
11
Meciuri Analizate
45.5%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O20.5 |
5.5/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
3.8/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.1/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Eliska Tichackova – Predicții și Statistici Tenis
Eliska Tichackova Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Eliska Tichackova, obținând o precizie a predicțiilor de peste 45.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (17) | Ultimele 52 Săptămâni (17) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 65.3% | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 62.8% | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 45.8% | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 | 5.8 | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 52.8% | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | - | 74.4% | 74.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 60.9% | 60.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 70.8% | 70.8% |
| Total Puncte Câștigate | - | 53.3% | 53.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (3) | Zgură (14) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 45.8% |
| Ași / Meci | 1 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 9.7 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | - | 74.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 60.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (17)
Ultimele 20 (17)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | 74.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 60.9% |
| Serviciu Păstrat % | 70.8% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | 74.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 60.9% |
| Serviciu Păstrat % | 70.8% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 |
Statistici by Surface
Hard (3)
Zgură (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 9.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | 74.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 60.9% |