Harry Wendelken Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
616 463 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
614 366 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O20.5 |
6.3/10 | |
11:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
O20.5 |
1/10 | |
05:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
7.1/10 | |
05:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
7.1/10 | |
07:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
631 466 |
O19.5 |
6.2/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
3.2/10 | |
05:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
613 466 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U25.5 |
7/10 | |
03:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.3/10 | |
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.3/10 | |
01:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
735 667 |
O19.5 |
7.7/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
6.5/10 | |
09:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
5.9/10 |
Despre Harry Wendelken – Predicții și Statistici Tenis
Harry Wendelken este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 226 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 40 meciuri ale lui Harry Wendelken, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (78) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.3% | 55.9% | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% | 66.1% | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% | 50.7% | 49.2% |
| Ași / Meci | 3.8 | 2.5 | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% | 59.5% | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% | 32.2% | 31.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% | 43.3% | 43.4% |
| Serviciu Păstrat % | 59.6% | 59.3% | 63.3% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% | 50.9% | 51.2% |
| Statistică | Hard (71) | Zgură (2) | Iarbă (4) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.7% | 70.5% | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.8% | 59.3% | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% | 31.6% | 41.2% |
| Ași / Meci | 4.1 | 1 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% | 53.3% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 32.4% | 20% | 31.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% | 34.5% | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 31.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |
| Serviciu Păstrat % | 63.3% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.5% |
| Mingi de Break Convertite | 32.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | 59.3% |
| Total Puncte Câștigate | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% |
| Serviciu Păstrat % | 59.6% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 32.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 31.6% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 31.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |