Filip Pieczonka Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1036
Vârstă21
Înălțime6'5"
Greutate190 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
W
W
L
4
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
5.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 656 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
6.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Filip Pieczonka – Predicții și Statistici Tenis
Filip Pieczonka este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1036 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Filip Pieczonka, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.6% | 56.1% | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.9% | 67% | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% | 42.6% | 43.2% |
| Ași / Meci | 5 | 5 | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 | 6.2 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.4% | 61.1% | 64.1% |
| Mingi de Break Convertite | 20.5% | 18.6% | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% | 38.1% | 36.9% |
| Serviciu Păstrat % | 59.3% | 56.3% | 60.8% |
| Total Puncte Câștigate | 48.1% | 47.3% | 46.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (11) | Zgură (13) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.7% | 53.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.9% | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% | 41.5% |
| Ași / Meci | 5.5 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 68.8% | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 9.7% | 19.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% | 37.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (25)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.2% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.1% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.9% |
| Serviciu Păstrat % | 60.8% |
| Total Puncte Câștigate | 46.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.6% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 56.3% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 |
| Mingi de Break Salvate | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% |
| Serviciu Păstrat % | 59.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.1% |
Statistici by Surface
Hard (11)
Zgură (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 68.8% |
| Mingi de Break Convertite | 9.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |