Ivan Gretskiy Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1257
Vârstă19
Forma Recentă
L
L
W
W
L
11
Meciuri Analizate
72.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
6.7/10 | |
15:09 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O19.5 |
8.1/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
O17.5 |
5.1/10 | |
15:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.5/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
4.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.7/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
3.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ivan Gretskiy – Predicții și Statistici Tenis
Ivan Gretskiy este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Ivan Gretskiy, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (34) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 42.7% | 42.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 82.9% | 82.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 29.8% | 29.8% |
| Ași / Meci | 4.5 | 4.5 | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 | 4.4 | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 63.6% | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 30% | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% | 39.8% | 39.8% |
| Serviciu Păstrat % | - | 680.5% | 793.9% |
| Total Puncte Câștigate | 101.8% | 91.7% | 91.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (25) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 42.7% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 82.9% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% | - |
| Ași / Meci | 5.7 | 6.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 | 4.8 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% | - |
| Mingi de Break Convertite | 30% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% | - |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (34)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 42.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 82.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% |
| Ași / Meci | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% |
| Serviciu Păstrat % | 793.9% |
| Total Puncte Câștigate | 91.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 42.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 82.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% |
| Serviciu Păstrat % | 680.5% |
| Total Puncte Câștigate | 91.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% |
| Total Puncte Câștigate | 101.8% |
Statistici by Surface
Hard (25)
Zgură (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 42.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 82.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% |
| Ași / Meci | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 6.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 |