Jia-Jing Lu Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 566 |
O17.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 266 |
O18.5 |
8.2/10 | |
07:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
5.2/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
4.3/10 | |
07:07 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 164 |
1 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:08 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
6.9/10 | |
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.1/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 065 |
O19.5 |
5.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 560 |
O20.5 |
4.9/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.3/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U21.5 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.9/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U19.5 |
5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 |
Despre Jia-Jing Lu – Predicții și Statistici Tenis
Jia-Jing Lu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 35 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 425 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 20 meciuri ale lui Jia-Jing Lu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 65%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (54) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 84.2% | 77.6% | 73.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53% | 58.5% | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30.2% | 33% | 40.3% |
| Ași / Meci | 1.1 | 1.5 | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 | 4.9 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% | 54.5% | 55.1% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% | 30.5% | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% | 45% | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 144.7% | 131.3% | 131.7% |
| Total Puncte Câștigate | 72.8% | 69.8% | 63% |
| Statistică | Hard (49) | Zgură (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.1% | 84.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63% | 52.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.5% | 43.6% |
| Ași / Meci | 1.7 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.7% | 45.7% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% | 36.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.3% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 55.1% |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 131.7% |
| Total Puncte Câștigate | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 30.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Serviciu Păstrat % | 131.3% |
| Total Puncte Câștigate | 69.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 84.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30.2% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% |
| Serviciu Păstrat % | 144.7% |
| Total Puncte Câștigate | 72.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.5% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 59.7% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 84.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 45.7% |
| Mingi de Break Convertite | 36.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |