Kashish Bhatia Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
W
L
W
4
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
6.3/10 | |
06:38 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Kashish Bhatia – Predicții și Statistici Tenis
Kashish Bhatia Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Kashish Bhatia, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 55.8% | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 69.2% | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 36.6% | 36.1% |
| Ași / Meci | 2.7 | 3.7 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 4 | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 47.9% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | - | 36.6% | 32.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.4% | 46.7% | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | - | 105.7% | 85.8% |
| Total Puncte Câștigate | 108% | 67.2% | 60% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (20) | Zgură (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.1% | - |
| Ași / Meci | 4.3 | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | - |
| Mingi de Break Convertite | 32.1% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% | 51.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (25)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.1% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 32.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 85.8% |
| Total Puncte Câștigate | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% |
| Mingi de Break Convertite | 36.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.7% |
| Serviciu Păstrat % | 105.7% |
| Total Puncte Câștigate | 67.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.4% |
| Total Puncte Câștigate | 108% |
Statistici by Surface
Hard (20)
Zgură (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.1% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 32.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% |