Katarina Jokic Predicții, Statistici și Formă
Clasament#310
Forma Recentă
L
L
L
L
W
4
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:02 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U22.5 |
8.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U23.5 |
7.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
|
||
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
|
||
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Katarina Jokic – Predicții și Statistici Tenis
Katarina Jokic Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Katarina Jokic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (35) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% | 71% | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% | 47.7% | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% | 29.8% | 29.8% |
| Ași / Meci | 0.7 | 0.6 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.9 | 5.7 | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% | 33.3% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 49.2% | 49.2% | 49.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% | 48.5% | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 60.4% | 60.6% | 163.3% |
| Total Puncte Câștigate | 53.1% | 53.1% | 53.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (10) | Zgură (22) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.3% | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49.6% | 46.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.5% | 29.9% |
| Ași / Meci | 0.7 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 | 4.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 22.5% |
| Mingi de Break Convertite | 52.4% | 47.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% | 49.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (35)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 49.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 163.3% |
| Total Puncte Câștigate | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 49.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 60.6% |
| Total Puncte Câștigate | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.8% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.9 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 49.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 60.4% |
| Total Puncte Câștigate | 53.1% |
Statistici by Surface
Hard (10)
Zgură (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.5% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 52.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 |
| Mingi de Break Salvate | 22.5% |
| Mingi de Break Convertite | 47.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |