Lawrence Bataljin Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1318
Vârstă29
Înălțime5'8"
Greutate150 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
W
L
L
4
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
4.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
2.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Lawrence Bataljin – Predicții și Statistici Tenis
Lawrence Bataljin este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1318 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Lawrence Bataljin, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (23) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67% | 66.3% | 66.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.4% | 57.8% | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.1% | 43.6% | 43.6% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 4.3 | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% | 48.9% | 48.9% |
| Mingi de Break Convertite | 4.3% | 5.5% | 5.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.1% | 31.1% | 31.1% |
| Serviciu Păstrat % | 79.7% | 91.1% | 112.4% |
| Total Puncte Câștigate | 50.7% | 49.2% | 49.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (12) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% | 56.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% | 40.4% |
| Ași / Meci | 0.7 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 38.9% | 55.2% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% | 27% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (23)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 48.9% |
| Mingi de Break Convertite | 5.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.1% |
| Serviciu Păstrat % | 112.4% |
| Total Puncte Câștigate | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 48.9% |
| Mingi de Break Convertite | 5.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.1% |
| Serviciu Păstrat % | 91.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.1% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 4.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.1% |
| Serviciu Păstrat % | 79.7% |
| Total Puncte Câștigate | 50.7% |
Statistici by Surface
Hard (12)
Zgură (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 38.9% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.2% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 27% |