Louisa Chirico Predicții, Statistici și Formă
Clasament#191
Vârstă29
Înălțime5'9"
Greutate141 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
W
L
L
W
8
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
9.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.5/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.2/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Louisa Chirico – Predicții și Statistici Tenis
Louisa Chirico este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 191 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Louisa Chirico, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (41) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% | 66% | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.5% | 56.5% | 58.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% | 44.6% | 43.1% |
| Ași / Meci | 2.5 | 3 | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 | 5.7 | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% | 52.7% | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | 31.8% | 31.8% | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% | 40.9% | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 52.5% | 67.9% | 60.3% |
| Total Puncte Câștigate | 46.7% | 46.7% | 47.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (23) | Zgură (16) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% | 62.2% | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% | 58.6% | 56.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% | 39.8% | 50% |
| Ași / Meci | 2.8 | 2.1 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 | 5.6 | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% | 47.9% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 28.1% | 41.8% | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.4% | 44.9% | 28% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (41)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.1% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 60.3% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 31.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 67.9% |
| Total Puncte Câștigate | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 31.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 52.5% |
| Total Puncte Câștigate | 46.7% |
Statistici by Surface
Hard (23)
Zgură (16)
Iarbă (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 28.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.8% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% |
| Mingi de Break Convertite | 41.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 28% |