Luca Preda Predicții, Statistici și Formă
Clasament#819
Vârstă19
Înălțime6'7"
Greutate172 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
W
W
2
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
2/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Luca Preda – Predicții și Statistici Tenis
Luca Preda este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 819 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Luca Preda, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (17) | Ultimele 52 Săptămâni (17) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% | 63.4% | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% | 62.8% | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 47.2% | 47.2% |
| Ași / Meci | 2.4 | 1.8 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 3.1 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% | 54.7% | 54.7% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% | 27.9% | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% | 40.9% | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 107.9% | 93.1% | 93.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% | 49.2% | 49.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (4) | Zgură (13) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 41.8% |
| Ași / Meci | 3 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% | 23.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% | 39.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (17)
Ultimele 20 (17)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 93.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 93.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 107.9% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% |
Statistici by Surface
Hard (4)
Zgură (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 23.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |