Lukas Klein Predicții, Statistici și Formă
Clasament#150
Vârstă27
Înălțime6'4"
Greutate187 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
W
W
L
L
5
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
374 666 |
2 |
7.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
6377 1655 |
O19.5 |
9.7/10 | |
06:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
453 676 |
O19.5 |
8.8/10 | |
06:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
2667 6245 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Lukas Klein – Predicții și Statistici Tenis
Lukas Klein este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 150 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Lukas Klein, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (39) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.5% | 68.5% | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% | 70.7% | 70.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% | 53% | 51.9% |
| Ași / Meci | 5 | 6 | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.9 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.1% | 62.3% | 66.4% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% | 15.4% | 15.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.1% | 33.5% | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 62.5% | 65.1% | 64.8% |
| Total Puncte Câștigate | 47.5% | 49.6% | 50.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (17) | Zgură (18) | Iarbă (3) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% | 69.4% | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% | 71.1% | 72.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% | 52.6% | 52.5% |
| Ași / Meci | 5.5 | 5.4 | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 2.3 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% | 73% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 14.9% | 16.8% | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% | 37.3% | 36% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (39)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.4% |
| Mingi de Break Convertite | 15.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 64.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% |
| Ași / Meci | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 62.3% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% |
| Serviciu Păstrat % | 65.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.1% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.1% |
| Serviciu Păstrat % | 62.5% |
| Total Puncte Câștigate | 47.5% |
Statistici by Surface
Hard (17)
Zgură (18)
Iarbă (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 14.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.6% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 73% |
| Mingi de Break Convertite | 16.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.5% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% |