Magdalena Hedrzak Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
W
L
3
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U19.5 |
2.6/10 | |
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
02 66 |
2 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
7.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Magdalena Hedrzak – Predicții și Statistici Tenis
Magdalena Hedrzak Algoritmul nostru AI a analizat 3 meciuri ale lui Magdalena Hedrzak, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (34) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% | 67.3% | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61% | 59.6% | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.9% | 50.5% | 48.7% |
| Ași / Meci | 1.4 | 1.6 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 2.1 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% | 45.9% | 45.7% |
| Mingi de Break Convertite | 50% | 43.5% | 47.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% | 46.8% | 48% |
| Serviciu Păstrat % | 187.3% | 88.4% | 73.3% |
| Total Puncte Câștigate | 80.8% | 62.8% | 56.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (22) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 46.9% |
| Mingi de Break Convertite | 34.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (34)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 45.7% |
| Mingi de Break Convertite | 47.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Serviciu Păstrat % | 73.3% |
| Total Puncte Câștigate | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 45.9% |
| Mingi de Break Convertite | 43.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% |
| Serviciu Păstrat % | 88.4% |
| Total Puncte Câștigate | 62.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.9% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% |
| Serviciu Păstrat % | 187.3% |
| Total Puncte Câștigate | 80.8% |
Statistici by Surface
Hard (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 46.9% |
| Mingi de Break Convertite | 34.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |