Mariella Thamm Predicții, Statistici și Formă
Clasament#606
Forma Recentă
W
W
L
W
L
7
Meciuri Analizate
71.4%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
4.1/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.2/10 | |
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
3.4/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Mariella Thamm – Predicții și Statistici Tenis
Mariella Thamm Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Mariella Thamm, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (32) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% | 60.2% | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% | 65.2% | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.8% | 48.5% | 48.5% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.3 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.7 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 30% | 33.3% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 0% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.8% | 50% | 50% |
| Serviciu Păstrat % | 105.7% | 105.4% | 132.4% |
| Total Puncte Câștigate | 45.3% | 34.1% | 34.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (5) | Zgură (26) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 48.5% |
| Ași / Meci | 1 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | - | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 50% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (32)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |
| Serviciu Păstrat % | 132.4% |
| Total Puncte Câștigate | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |
| Serviciu Păstrat % | 105.4% |
| Total Puncte Câștigate | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.8% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.8% |
| Serviciu Păstrat % | 105.7% |
| Total Puncte Câștigate | 45.3% |
Statistici by Surface
Hard (5)
Zgură (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |