Mats Rosenkranz Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
4.6/10 | |
14:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
6.6/10 | |
12:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.6/10 | |
17:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
10/10 | |
16:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U26.5 |
8.8/10 | |
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U23.5 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
|
||
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
17:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Despre Mats Rosenkranz – Predicții și Statistici Tenis
Mats Rosenkranz este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 327 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Mats Rosenkranz, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% | 63.6% | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% | 72.5% | 71.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% | 51.7% | 48.7% |
| Ași / Meci | 6.4 | 6.8 | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.6 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.1% | 70% | 66.3% |
| Mingi de Break Convertite | 34.3% | 30.7% | 22.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% | 39.4% | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 65.5% | 64.9% | 65.9% |
| Total Puncte Câștigate | 52.5% | 52.3% | 50.2% |
| Statistică | Hard (39) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% | 65.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% | 47.3% |
| Ași / Meci | 6.4 | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 64.6% | 73.2% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% | 3.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.8% | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% |
| Ași / Meci | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 66.3% |
| Mingi de Break Convertite | 22.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 65.9% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% |
| Ași / Meci | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 70% |
| Mingi de Break Convertite | 30.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 64.9% |
| Total Puncte Câștigate | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% |
| Ași / Meci | 6.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.1% |
| Mingi de Break Convertite | 34.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% |
| Serviciu Păstrat % | 65.5% |
| Total Puncte Câștigate | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 6.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.6% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 73.2% |
| Mingi de Break Convertite | 3.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.3% |