Mikael Arseneault Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1086
Vârstă18
Înălțime5'3"
Greutate170 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
W
W
0
Meciuri Analizate
0%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
19:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Mikael Arseneault – Predicții și Statistici Tenis
Mikael Arseneault este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 18 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1086 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 0 meciuri ale lui Mikael Arseneault, obținând o precizie a predicțiilor de peste 0%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (18) | Ultimele 52 Săptămâni (18) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% | 63.1% | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.8% | 60.9% | 60.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% | 48.3% | 48.3% |
| Ași / Meci | 3 | 2.3 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 3.4 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 24.5% | 25.9% | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% | 38% | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 61.1% | 99.8% | 99.8% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% | 47.8% | 47.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (17) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (18)
Ultimele 20 (18)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 99.8% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 99.8% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 24.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Serviciu Păstrat % | 61.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
Statistici by Surface
Hard (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |