Neil Oberleitner Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 | |
05:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
2/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.6/10 | |
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
1/10 | |
04:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
|
||
03:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Despre Neil Oberleitner – Predicții și Statistici Tenis
Neil Oberleitner este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 447 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Neil Oberleitner, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (53) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% | 60.4% | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% | 70.4% | 69.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% | 46.2% | 48.5% |
| Ași / Meci | 6 | 6.8 | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.6 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% | 57.1% | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 12.1% | 18.9% | 16.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.6% | 34.1% | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% | 60.8% | 66.6% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% | 48.1% | 50.7% |
| Statistică | Hard (21) | Zgură (32) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.7% | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.2% | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% | 51.2% |
| Ași / Meci | 6.6 | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 67.3% |
| Mingi de Break Convertite | 21.8% | 10.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 16.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 66.6% |
| Total Puncte Câștigate | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.2% |
| Ași / Meci | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.1% |
| Serviciu Păstrat % | 60.8% |
| Total Puncte Câștigate | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% |
| Ași / Meci | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.6% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% |
| Ași / Meci | 6.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 67.3% |
| Mingi de Break Convertite | 10.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |