Ramkumar Ramanathan Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1181
Vârstă30
Înălțime6'2"
Greutate179 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
W
L
3
Meciuri Analizate
66.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
8/10 | |
10:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 736 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ramkumar Ramanathan – Predicții și Statistici Tenis
Ramkumar Ramanathan este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1181 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 3 meciuri ale lui Ramkumar Ramanathan, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (14) | Ultimele 52 Săptămâni (14) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% | 63.4% | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% | 72% | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% | 49.6% | 49.6% |
| Ași / Meci | 7.1 | 8.2 | 8.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 3.1 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 60% | 65.7% | 65.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10.9% | 10.2% | 10.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% | 32.5% | 32.5% |
| Serviciu Păstrat % | 62.7% | 63.8% | 63.8% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% | 49.1% | 49.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (14) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 8.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 65.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.5% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (14)
Ultimele 20 (14)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 8.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 65.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.5% |
| Serviciu Păstrat % | 63.8% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 8.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 65.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.5% |
| Serviciu Păstrat % | 63.8% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 7.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 10.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% |
| Serviciu Păstrat % | 62.7% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% |
Statistici by Surface
Hard (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 8.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 65.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.5% |