Stephanos Schinas Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
L
L
3
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Stephanos Schinas – Predicții și Statistici Tenis
Stephanos Schinas Algoritmul nostru AI a analizat 3 meciuri ale lui Stephanos Schinas, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (22) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.1% | 57.2% | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.8% | 58.8% | 58.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% | 40.6% | 39.7% |
| Ași / Meci | 1.2 | 1.4 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 | 6 | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 38.9% | 44.4% | 43.9% |
| Mingi de Break Convertite | 30.4% | 24.6% | 26.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.1% | 37.5% | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 78.4% | 59.3% | 60.7% |
| Total Puncte Câștigate | 53.4% | 46.1% | 46.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (7) | Zgură (14) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 48.6% | 58.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.2% | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.5% | 40.5% |
| Ași / Meci | 1 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 29.4% | 45.9% |
| Mingi de Break Convertite | 21.4% | 27.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% | 40.5% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (22)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.7% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 43.9% |
| Mingi de Break Convertite | 26.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 60.7% |
| Total Puncte Câștigate | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.6% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 24.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 59.3% |
| Total Puncte Câștigate | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 |
| Mingi de Break Salvate | 38.9% |
| Mingi de Break Convertite | 30.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.1% |
| Serviciu Păstrat % | 78.4% |
| Total Puncte Câștigate | 53.4% |
Statistici by Surface
Hard (7)
Zgură (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 48.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.5% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 |
| Mingi de Break Salvate | 29.4% |
| Mingi de Break Convertite | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.5% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 45.9% |
| Mingi de Break Convertite | 27.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.5% |