Teodor Davidov Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
W
L
L
L
7
Meciuri Analizate
57.1%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
3.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
5.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
5.1/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.7/10 | |
15:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.4/10 |
Despre Teodor Davidov – Predicții și Statistici Tenis
Teodor Davidov Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Teodor Davidov, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (19) | Ultimele 52 Săptămâni (19) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% | 60.1% | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.6% | 58.8% | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.2% | 49.2% | 49.2% |
| Ași / Meci | 1.4 | 1.3 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 | 4 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 52.5% | 51.1% | 51.1% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 0% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% | 38% | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 70.3% | 61.7% | 61.7% |
| Total Puncte Câștigate | 29.1% | 12.9% | 12.9% |
Statistici by Surface
| Statistică | Zgură (13) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.2% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (19)
Ultimele 20 (19)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 51.1% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 61.7% |
| Total Puncte Câștigate | 12.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 51.1% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 61.7% |
| Total Puncte Câștigate | 12.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.2% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 52.5% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 70.3% |
| Total Puncte Câștigate | 29.1% |
Statistici by Surface
Zgură (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.2% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |