Toby Alex Kodat Predicții, Statistici și Formă
Clasament#661
Vârstă22
Înălțime5'10"
Greutate161 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
W
L
2
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
654 276 |
2 |
5.4/10 | |
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 561 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 644 |
|
||
15:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
|
Despre Toby Alex Kodat – Predicții și Statistici Tenis
Toby Alex Kodat este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 661 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Toby Alex Kodat, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (26) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% | 64.6% | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% | 66.2% | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% | 48.8% | 48.4% |
| Ași / Meci | 1.6 | 2.5 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 | 1.5 | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% | 57.9% | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 13.2% | 15% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% | 44.4% | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 108.7% | 62.1% | 58.2% |
| Total Puncte Câștigate | 45.6% | 52.1% | 48.9% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (2) | Zgură (24) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% | 48.5% |
| Ași / Meci | 2 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% | 54% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% | 41.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (26)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 15% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 58.2% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.9% |
| Mingi de Break Convertite | 13.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 62.1% |
| Total Puncte Câștigate | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Serviciu Păstrat % | 108.7% |
| Total Puncte Câștigate | 45.6% |
Statistici by Surface
Hard (2)
Zgură (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 54% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |