1. Acasă
  2. Turnee
  3. ITF Men M25 Faro
  4. Tomas Serrano Luis
Tomas Serrano Luis

Tomas Serrano Luis Predicții, Statistici și Formă

PT
Clasament#902
Vârstă23

Forma Recentă

L L W L L
10 Meciuri Analizate
60% Acuratețea Pronosticurilor

Pronosticuri de Tenis

Susținut de TennisPredictions
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

10:00

Încheiat
CA
J. Boulais
PT
T. Serrano Luis
2
1
-400
250

1

-400
726
562

1

-400
5.5/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

13:30

Încheiat
PT
T. Serrano Luis
GB
H. Searle
0
2
720
-1667

2

-1667
13
66

2

-1667
2/10

11:00

Încheiat
PT
T. Serrano Luis
IN
R. Mehra
2
0
-167
126

1

-167
736
564

O20.5

-122
7.9/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

11:30

Încheiat
IT
R. Brancaccio
PT
T. Serrano Luis
2
0
-1000
475

1

-1000
66
33

1

-1000
3.2/10

11:00

Încheiat
PT
T. Serrano Luis
ES
T. C. Abasolo
0
2
270
-400

2

-400
33
66

2

-400
2.2/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

12:20

Încheiat
EC
A. Andrade
PT
T. Serrano Luis
2
0
-2000
1000

1

-2000
66
23

O7.5

-238
9.5/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

09:30

Încheiat
PT
T. Serrano Luis
JP
K. Saitoh
0
2
160
-208

1

160
647
266

1

160
8.4/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

14:00

Încheiat
PT
T. Serrano Luis
SE
O. Wallin
0
2
400
-714

1

400
466
644

O18.5

-152
8.6/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

12:20

Încheiat
RU
A. Vatutin
PT
T. Serrano Luis
2
0
-1000
610

1

-1000
66
33

1

-1000
1.1/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

11:00

Încheiat
PT
T. Serrano Luis
ES
R. Izquierdo
1
2
340
-556

1

340
466
644

1

340
5.5/10

11:30

Încheiat
PT
T. Serrano Luis
PT
G. Elias
0
2
570
-1667

1

570
666
732

-
padlock

Despre Tomas Serrano Luis – Predicții și Statistici Tenis

Tomas Serrano Luis este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Tomas Serrano Luis, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.

Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.

Statistici Serviciu & Statistici Retur
Statistică Ultimele 10 (10) Ultimele 20 (20) Ultimele 52 Săptămâni (40)
Primul Serviciu % 59% 56.9% 60.1%
Serviciul 1 Câștigat 56.1% 64.6% 65.1%
Serviciul 2 Câștigat 36.9% 45.1% 47.7%
Ași / Meci 0.8 1.9 2.2
Duble Greșeli / Meci 1.8 2.2 2.2
Mingi de Break Salvate 46.2% 51.4% 53.5%
Mingi de Break Convertite 28.9% 30.3% 36%
Puncte la Retur Câștigate 38.8% 40.4% 42%
Serviciu Păstrat % 61.8% 59.8% 63.6%
Total Puncte Câștigate 43.6% 48.5% 50%
Statistici by Surface
Statistică Hard (31) Zgură (9)
Primul Serviciu % 57.1% 65%
Serviciul 1 Câștigat 67.7% 61.2%
Serviciul 2 Câștigat 47.8% 47.5%
Ași / Meci 2.3 1.8
Duble Greșeli / Meci 2.5 1.3
Mingi de Break Salvate 54.6% 51.6%
Mingi de Break Convertite 35.3% 37.1%
Puncte la Retur Câștigate 43.1% 40.3%
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (40) Ultimele 20 (20) Ultimele 10 (10)
StatValue
Primul Serviciu %60.1%
Serviciul 1 Câștigat65.1%
Serviciul 2 Câștigat47.7%
Ași / Meci2.2
Duble Greșeli / Meci2.2
Mingi de Break Salvate53.5%
Mingi de Break Convertite36%
Puncte la Retur Câștigate42%
Serviciu Păstrat %63.6%
Total Puncte Câștigate50%
StatValue
Primul Serviciu %56.9%
Serviciul 1 Câștigat64.6%
Serviciul 2 Câștigat45.1%
Ași / Meci1.9
Duble Greșeli / Meci2.2
Mingi de Break Salvate51.4%
Mingi de Break Convertite30.3%
Puncte la Retur Câștigate40.4%
Serviciu Păstrat %59.8%
Total Puncte Câștigate48.5%
StatValue
Primul Serviciu %59%
Serviciul 1 Câștigat56.1%
Serviciul 2 Câștigat36.9%
Ași / Meci0.8
Duble Greșeli / Meci1.8
Mingi de Break Salvate46.2%
Mingi de Break Convertite28.9%
Puncte la Retur Câștigate38.8%
Serviciu Păstrat %61.8%
Total Puncte Câștigate43.6%
Statistici by Surface
Hard (31) Zgură (9)
StatValue
Primul Serviciu %57.1%
Serviciul 1 Câștigat67.7%
Serviciul 2 Câștigat47.8%
Ași / Meci2.3
Duble Greșeli / Meci2.5
Mingi de Break Salvate54.6%
Mingi de Break Convertite35.3%
Puncte la Retur Câștigate43.1%
StatValue
Primul Serviciu %65%
Serviciul 1 Câștigat61.2%
Serviciul 2 Câștigat47.5%
Ași / Meci1.8
Duble Greșeli / Meci1.3
Mingi de Break Salvate51.6%
Mingi de Break Convertite37.1%
Puncte la Retur Câștigate40.3%