Urszula Radwańska Predicții, Statistici și Formă
Clasament#693
Vârstă34
Înălțime5'10"
Greutate126 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
L
L
L
L
5
Meciuri Analizate
20%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
7.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
O20.5 |
4.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
O20.5 |
4.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U20.5 |
4.6/10 | |
08:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
066 623 |
1 |
1.2/10 |
Despre Urszula Radwańska – Predicții și Statistici Tenis
Urszula Radwańska este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 34 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 693 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Urszula Radwańska, obținând o precizie a predicțiilor de peste 20%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (18) | Ultimele 52 Săptămâni (18) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% | 66.1% | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.6% | 57.1% | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.2% | 28.5% | 28.5% |
| Ași / Meci | 3 | 1.9 | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 2.8 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% | 51.6% | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 64.3% | 52.8% | 52.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% | 48.4% | 48.4% |
| Serviciu Păstrat % | 157.8% | 85.4% | 85.4% |
| Total Puncte Câștigate | 78.1% | 62.5% | 62.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (18) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 52.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (18)
Ultimele 20 (18)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 52.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% |
| Serviciu Păstrat % | 85.4% |
| Total Puncte Câștigate | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 52.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% |
| Serviciu Păstrat % | 85.4% |
| Total Puncte Câștigate | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.2% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 64.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 157.8% |
| Total Puncte Câștigate | 78.1% |
Statistici by Surface
Hard (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 52.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% |