Volodymyr Gurenko Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
L
2
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
O16.5 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
7.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Volodymyr Gurenko – Predicții și Statistici Tenis
Volodymyr Gurenko Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Volodymyr Gurenko, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (20) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 58.3% | 58.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 70.8% | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 38.7% | 38.7% |
| Ași / Meci | 4.2 | 5.2 | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 | 3.8 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 50% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | - | 25.8% | 25.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% | 38.9% | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 130.6% | 130.6% |
| Total Puncte Câștigate | 99.1% | 66.3% | 66.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (16) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.3% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.7% | - |
| Ași / Meci | 5.6 | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | - |
| Mingi de Break Convertite | 25.8% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% | 41.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (20)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.7% |
| Ași / Meci | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 25.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 130.6% |
| Total Puncte Câștigate | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.7% |
| Ași / Meci | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 25.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 130.6% |
| Total Puncte Câștigate | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |
| Total Puncte Câștigate | 99.1% |
Statistici by Surface
Hard (16)
Zgură (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.7% |
| Ași / Meci | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 25.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |